Koniec eksperymentu z ‚nowoczesnym’ designem

Jak widzicie, wróciłem do wysłużonego, prostego szablonu mojego bloga.

Zbyt wiele było uwag, mówiąc krótko – nie podobało się wam. No, może nie wszystkim, tylko tym, którzy postanowili podzielić się ze mną swoimi uwagami. A to w końcu dla Was istnieje ten blog.

Było to dla mnie ciekawe doświadczenie. Dowiodło ono, że są w Internecie osoby, które cenią sobie tekst, a nie tylko wygładzone fasady stron.

Dziękuję wszystkim, którzy odważyli się skrytykować śmiały i nowoczesny design, jaki przez te kilka dni ozdabiał bloga. Postaram się więc skupić na tym, co cenicie najbardziej – na tekstach.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Darek Puzyrkiewicz
Nazywam się Darek Puzyrkiewicz i jestem Copywriterem. Chętnie opowiem Ci więcej o copywritingu. Chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż (nie tylko w Internecie!)? Zacznij czytać mój nietypowy newsletter, a dowiesz się dużo więcej, niż z oficjalnych artykułów >>> KLIKNIJ TU i dołącz do nas >>>
Podobne artykuły
komentarze 4
  • Pokój mieszkańcom wszystkich światów!

    Dziękując za przesyłane eLekcje wprowadzające w Internetowy eBiznes życzy Tobie Grześ radosnych chwil w każdym miejscu i czasie a przede wszystkim wytrwałości w tworzeniu i uczeniu innych osób w Internecie.

    Powodzenia!

  • Ufffff………cieszę się. Tak trzymaj Darku. Prostota zawsze wygrywa z nowoczesnymi bajerami. Pozdrawiam

  • Dzięki 🙂 Co prawda ja nie krytykowałem, ale rzeczywiście podzielam zdanie krytykujących i cieszę się bardziej z powrotu do tej formy.

    Miło słyszeć, że jednak autor jest user-centered 😀

  • Kiedy poprzez przypadkowego linka wszedłem na Twoją stronę w nowych szatach, kompletnie nie skojarzyłem jej z Twoją marką. Powrót do starego designu to słuszny wybór:)

Napisz swój komentarz

Wpisz treść komentarza:

Twoje imię*
Strona internetowa