Korzyści z pisania artykułów

„Bez pisania artykułów w ogóle nie posiadałbym firmy. Właśnie dzięki temu, że były one na witrynach o wysokiej reputacji udało mi się tak rozwinąć. Mam tu na myśli zlecenia przemówień, zaproszenie ze strony wydawnictwa McGraw-Hill, aby napisać książkę, zapytania ze strony potencjalnych klientów… Wszystkie te możliwości, chociaż na różne sposoby, pojawiły się w wyniku pisania artykułów. Niczego innego nie robię w celu promocji moich usług. Po prostu piszę artykułu i czekam. Jak dotąd takie postępowanie zapewnia mi wyjątkowo godziwe życie, gdyż moje roczne dochody sięgają setek tysięcy dolarów.”

Nick Usborne, copywriter. Cytat za: Catherine Seda, Sprzedaż online

Darek Puzyrkiewicz
Nazywam się Darek Puzyrkiewicz i jestem Copywriterem. Chętnie opowiem Ci więcej o copywritingu. Chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż (nie tylko w Internecie!)? Zacznij czytać mój nietypowy newsletter, a dowiesz się dużo więcej, niż z oficjalnych artykułów >>> KLIKNIJ TU i dołącz do nas >>>
Podobne artykuły
1 komentarz
  • Cała prawda. Może to nie jest najlepszy przykład, ale zanim zacząłem brać pieniądze za projektowanie stron www robiłem to za darmo.

Napisz swój komentarz

Wpisz treść komentarza:

Twoje imię*
Strona internetowa