Błyskawiczny E-mail Marketing

Stało się. Od dziś w sprzedaży jest mój e-book (a od piątku książka drukowana) na temat e-mail marketingu.

Nie wiem, czy jest się czym chwalić, ale zawarłem tam całe swoje dotychczasowe doświadczenie z ostatnich czterech lat pisania mailingów dla różnych klientów, ale i do swoich subskrybentów.

Powiem tak. Sam chciałbym mieć taki poradnik, gdy zaczynałem przyggodę z copywritingiem. starałem się, by były to jak najbardziej praktyczne porady.

Czy mi się udało? Sami oceńcie. 🙂

Nię będę tu dublował informacji na jego temat. Wszystkie są dostępne pod tym adresem: http://jakpisacemaile.pl/polecam/ebook/

Okładka - Błyskawiczny E-mail Marketing

Uwaga: Pojawiły się pierwsze opinie czytelników tej publikacji. Oto jedna z nich:

Prowadzeniem sklepu internetowego zajmuję się już 2 lata. Od roku czasu kiedy poznałem ten biznes i zrozumiałem na czym to tak naprawdę polega zrozumiałem, że e-mail marketing to podstawa kontaktów z klientami. Dopiero Twoja pozycja Darku sprawiła, że zrozumiałem jak to fachowo i efektywnie robić. Odkąd przeczytałem książkę wysłałem na razie pierwszy e-mail do swoich klientów. Efektywność CTR wyszła mi na poziomie 9,28%  to rewelacyjny efekt w porównaniu z poprzednimi wynikami które wahały się na poziomie od 0,3 do 3,5% max.
Jeszcze raz WIELKIE dzięki za tą pozycję. Po cichu liczę, że moja efektywność pisania maili będzie rosła z wiadomości na wiadomość. KONRAD

Więcej opinii można przeczytać na tej stronie >>

Darek Puzyrkiewicz
Nazywam się Darek Puzyrkiewicz i jestem Copywriterem. Chętnie opowiem Ci więcej o copywritingu. Chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż (nie tylko w Internecie!)? Zacznij czytać mój nietypowy newsletter, a dowiesz się dużo więcej, niż z oficjalnych artykułów >>> KLIKNIJ TU i dołącz do nas >>>
Podobne artykuły
komentarzy 8
 • Książkę będzie trzeba obowiązkowo zakupić, widzę że wszyscy są zadowoleniu. Niestety będę musiał poczekać do wakacji bo sesję mam zaraz na karku 😉

 • Jak przeczytałem ofertę Błyskawicznego E-mail marketingu, Twojego autorstwa, na stronie Złotych Myśli to od razu kupiłem ebooka choć przyznam, że nie miałem takich planów!
  Oczywiście nie żałuję, do przerwy 1:0 dla Ciebie 🙂
  jeszcze raz pozdrawiam
  Robert

 • Książka rewelacyjna. To lubię – praktyczne wskazówki do wykorzystania od zaraz! Ja właśnie piszę mailing do listy, opierając się na Twoich poradach. A 40 pomysłów na maila i 12 pomysłów na temat to mistrzostwo. Tylko brać szablon i wklejać do autorespondera! A i pomysł z pakietem do zarabiania świetny.
  Ja przeczytałem książkę dwa razy w ciągu tygodnia… Ebook napisany lekko, czyta się jak zapis rozmowy ze znajomym. Tak trzymaj!
  pozdrowienia z Chojnic!

 • Kocham Cie chłopie ! 😀 kawał dobrej roboty gratuluje , materiał ogromnie mi się przydał

 • Wszystkie informacje zawarłem na stronie z e-bookiem – wydaje mi się, że nie jest dobrym pomysłem dublowanie tych informacji.

 • Aha i może rozwiń tego posta napisz coś więcej o książce bo post ten wygląda bardzo zlewczo napisany, a wydaje mi się, że wydanie książki jest dla autora pewnym wydarzeniem szczególnie jeśli zawarł w niej tak wiele wartościowej wiedzy.

 • Gratuluję! Książkę trzeba będzie obowiązkowo zakupić 🙂

Napisz swój komentarz

Wpisz treść komentarza:

Twoje imię*
Strona internetowa