Błyskawiczny E-mail Marketing

  Stało się.

  Od dziś w sprzedaży jest mój e-book (a od piątku książka drukowana) na temat e-mail marketingu.

  Nie wiem, czy jest się czym chwalić, ale zawarłem tam całe swoje dotychczasowe doświadczenie z ostatnich czterech lat pisania mailingów dla różnych klientów, ale i do swoich subskrybentów.

  Powiem tak. Sam chciałbym mieć taki poradnik, gdy zaczynałem przyggodę z copywritingiem. starałem się, by były to jak najbardziej praktyczne porady.

  Czy mi się udało? Sami oceńcie. 🙂

  Nie będę tu dublował informacji na jego temat. Wszystkie są dostępne pod tym adresem >>

  Okładka - Błyskawiczny E-mail Marketing

  Uwaga: Pojawiły się pierwsze opinie czytelników tej publikacji. Oto jedna z nich:

  Prowadzeniem sklepu internetowego zajmuję się już 2 lata. Od roku czasu kiedy poznałem ten biznes i zrozumiałem na czym to tak naprawdę polega zrozumiałem, że e-mail marketing to podstawa kontaktów z klientami. Dopiero Twoja pozycja Darku sprawiła, że zrozumiałem jak to fachowo i efektywnie robić. Odkąd przeczytałem książkę wysłałem na razie pierwszy e-mail do swoich klientów. Efektywność CTR wyszła mi na poziomie 9,28%  to rewelacyjny efekt w porównaniu z poprzednimi wynikami które wahały się na poziomie od 0,3 do 3,5% max.
  Jeszcze raz WIELKIE dzięki za tą pozycję. Po cichu liczę, że moja efektywność pisania maili będzie rosła z wiadomości na wiadomość. KONRAD

  Masz wielką ochotę przeczytać?

  Liczba komentarzy: 8

  1. gdaq
   28 kwietnia 2010 z 13:01

   Aha i może rozwiń tego posta napisz coś więcej o książce bo post ten wygląda bardzo zlewczo napisany, a wydaje mi się, że wydanie książki jest dla autora pewnym wydarzeniem szczególnie jeśli zawarł w niej tak wiele wartościowej wiedzy.

  2. Robert Ważyński
   10 maja 2010 z 18:35

   Książka rewelacyjna. To lubię – praktyczne wskazówki do wykorzystania od zaraz! Ja właśnie piszę mailing do listy, opierając się na Twoich poradach. A 40 pomysłów na maila i 12 pomysłów na temat to mistrzostwo. Tylko brać szablon i wklejać do autorespondera! A i pomysł z pakietem do zarabiania świetny.
   Ja przeczytałem książkę dwa razy w ciągu tygodnia… Ebook napisany lekko, czyta się jak zapis rozmowy ze znajomym. Tak trzymaj!
   pozdrowienia z Chojnic!

  3. Robert Ważyński
   10 maja 2010 z 18:43

   Jak przeczytałem ofertę Błyskawicznego E-mail marketingu, Twojego autorstwa, na stronie Złotych Myśli to od razu kupiłem ebooka choć przyznam, że nie miałem takich planów!
   Oczywiście nie żałuję, do przerwy 1:0 dla Ciebie 🙂
   jeszcze raz pozdrawiam
   Robert

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail pozostanie ukryty
  Wymagane pola są oznaczone *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.