DZIĘKUJĘ za tak wiele odpowiedzi na moją krótką ankietę z pytaniami po udostępnieniu wykładu o copywritingu.

Zauważyłem, że niektóre problemy, o których piszecie, regularnie się powtarzają. I to jest zadanie dla supermana 🙂

W odpowiedzi na opisywane problemy postanowiłem przygotować nowy wykład. Tym razem skupię się na konkretnych rozwiązaniach zgłoszonych tematów.

Zwróć uwagę na słowa “KONKRETNE rozwiązania”. Zamiast ogólnej wiedzy, jaka jest szeroko dostępna w czeluściach Internetu chcę Ci pokazać jak ją zastosować w konkretnym przypadku.

Jakie Problemy?

No właśnie… Część osób już się wypowiedziała w tajnej ankiecie i mam już niezły zestaw 🙂 (Jeśli to Ty, to oczywiście już masz zagwarantowany darmowy dostęp do tego nowego wykładu, ale jeśli chcesz powalczyć o główną nagrodę – zapraszam do komentowania poniżej).

Wiem też, że wiele pytań padło w komentarzach na tym blogu (to już prawie 6 lat!). Chciałbym jednak wiedzieć, czy w mój pierwszy wykład pomógł osobom, które już pisały o swoich trudnościach i co jeszcze trzeba dopowiedzieć albo skonkretyzować?

Moja propozycja jest taka:

Odpowiedz w komentarzu na 3 pytania, a ja dam Ci rozwiązanie Twoich problemów – przygotuję wykład na ten temat.

Wiem, że teraz robi się “łebinary”. Ale one mają dwie wady.

Po pierwsze, to niektóre osoby nie mogą w nich uczestniczyć. Powód? Na przykład wieczorne “kładzenie” dzieci. Ja sam nie mogę uczestniczyć w takich wydarzeniach, bo wieczorem spędzam ze swoimi dziećmi  czas przed snem na czytaniu książek i różnych historii. Myślę, że jest wiele takich osób?

A po drugie, to ze względu na pewną moją cechę – jestem introwertykiem, który musi się dobrze zastanowić, zanim da sensowną odpowiedź 🙂 Nie chciałbym was trzymać przy komputerze w oczekiwaniu na moje przemyślenia, gdy szukam odpowiedzi na pytanie, zadane na żywo.

Mam więc zamiar zebrać wasze pytania i nagrać najlepsze możliwe odpowiedzi z konkretnymi wskazówkami. Co wy na to?

Każdy, kto odpowie na moje pytania w komentarzu pod tym wpisem – otrzyma za darmo nagranie z odpowiedziami. Pozostali – jeśli będą chcieli zobaczyć ten nowy wykład, pewnie będą musieli  zapłacić za te konkrety.

Ale to nie wszystko. Osoba, która poruszy najwięcej ważnych problemów – otrzyma ode mnie nagrodę. Do dowolnie wybranego produktu przygotuję swoje odpowiedzi na słynne pytania (patrz wykład I) i pomogę przygotować gotowy tekst oferty. Nie, nie napiszę tego za kogoś, ale pomogę, sugerując zmiany i rozwiązania, tak długo, aż powstanie świetna oferta. Wybór zwycięzcy będzie bardzo subiektywny, ale jednocześnie jawny. Co wy na to?

Na pytania czekam do najbliższego piątku, bym mógł jak najszybciej nagrać i udostępnić ten wykład 🙂

Pytania:

1. Co w najbliższym czasie (3-6 miesięcy) chcesz osiągnąć dzięki pisaniu skutecznych tekstów? Czy ten cel jest mierzalny (np. dwukrotnie zwiększyć liczbę zamówień z konkretnej strony)?

2. Co Ci w tym przeszkadza (3 najbardziej frustrujące problemy)?

3. Co do tej pory zawodziło (nie sprawdziło się), także Twój cel z pkt 1 oddala się, zamiast się przybliżać, a Ty mimo prób nie jesteś ciągle w stanie napisać naprawdę skutecznego tekstu sprzedażowego?

PISZCIE komentarze, a ja już grzeję mikrofon 🙂