Jak się cenisz?

  Czy nie jest już dla Ciebie za późno? Sprawdź, bo odpowiedź na to życiowe pytanie ma szansę poprawić Twój marketing!

  Wczoraj taką wiadomość dostałem od jednej z czytelniczek newslettera na Facebooku, Marty:

  Konwersacja na Facebboku

   

  Dobre pytanie.

  Zapytałem Martę ile ma lat, że obawia się, że za późno dla niej. Zaskoczyła mnie! Najpierw chciałem ją uściskać, a potem… kopnąć w tyłek.

  Bo brak zmian oznacza rezygnację. Z myśliwego stajesz się ofiarą. Losu, rynku, klientów, a tak naprawdę własnych przekonań i myśli. “Za późno na zmiany”, znaczy:

  • “Już nic nowego mnie nie czeka…”
  • “Ktoś inny przejmuje kontrolę nad moim życiem…”
  • “Muszę zrezygnować ze swoich planów, marzeń i myśli…”
  • “Pociąg odjechał, zostaję na tej pustej stacji…”
  • “Niech ktoś się mną zajmie…”
  • “Czas umierać…”

  Widzisz, copywriting pozwala przejąć kontrolę nad swoim życiem i biznesem. Nie czekasz aż ktoś, coś, tylko przejmujesz inicjatywę i zaczynasz konwersację z klientami. Nie czekasz, aż ktoś do Ciebie podejdzie. Albo przeprowadzi przez pasy, jak staruszkę z balkonikiem. Mamy prawo do słabości. Ale słabość nie jest usprawiedliwieniem dla bierności i poddawania się.

  Widzisz, w konwersacji z klientem masz takie same szanse, jak każdy inny. Jeśli trafisz ze swoim przekazem, nikt nie powstrzyma klienta przed zakupem u Ciebie. Zobacz, że dziś mnóstwo produktów różni się tak naprawdę tylko etykietkami. Funkcjonalnie są identyczne, a jednak budzą skrajnie różne emocje.

  Słowa są etykietami, które przyklejamy do naszych produktów. I tylko od ciebie zależy, czy przyklejasz etykiety z przeceną, czy o dużej wartości.

  Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz dialog z klientem, czy będziesz czekać, aż Cię ktoś zauważy. A gdy biznes padnie, będziesz mieć mnóstwo wymówek.

  Wczoraj rozmawiałem o tym przez telefon z jednym klientów, który chciał się więcej dowiedzieć o Copy Master Mind. W pewnym momencie powiedziałem mu tak:

  “Podnieś się z kolan, spójrz mu uczciwie w oczy, jak równy z równym i śmiało podaj swoją cenę: “Tyle jestem wart.”

  Ja Ci daję taką szansę.

  Copy Master Mind jest dla ludzi, którzy przejmują inicjatywę w marketingu, tylko potrzebują sprawdzonych wzorców konwersacji z klientem.

  Dziś jest ostatni dzień, gdy można nabyć Copy Master Mind w tej formie zapisu interaktywnych webinarów, gdzie na żywo uczę uczestników przełamywania barier komunikacyjnych i pokazywanie swoich produktów od najlepszej strony.

  Jutro będzie po wszystkim.

  O, jutro naprawdę będzie za późno.

  Ja będę spać spokojnie, a Ty?

  Marta, którą zacytowałem na początku ma 37 lat.

  Gdy jej powiedziałem, że ja dopiero w wieku 40 lat zrobiłem swoją rewolucję, rzuciłem etat i zacząłem żyć z pisania, odpisała:

  “No jest to jakaś nadzieja…wiem też, że większość zależy ode mnie: ile z tego wyniosę, jak się przyłożę, jak się zorganizuję…”

  Ostatnia okazja zakupu CMM już minęła, teraz pozostaje Ci SalesShift >>

  PS To lekko uaktualniony tekst archiwalnego newslettera, wysyłanego do subskrybentów mojej listy Szkoła Copywritingu. Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze listy, musisz dołączyć do stale rosnącej grupy czytelników newslettera. Otrzymasz nietypowe wsparcie i od razu cudny poradnik copywritingu na start . ZOBACZ >>

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail pozostanie ukryty
  Wymagane pola są oznaczone *