Rozwój osobisty i biznesowy

Kategoria Wszystko, co pomaga rozwijać karierę copywritera i biznes Liczba artykułów: 52

13 zasad Puzyrkiewicza

Każdego stać na więcej. Nie jesteś tu wyjątkiem. Co by było, gdybym pokazał Ci coś, co te słowa zmieni w rzeczywistość? Pokażę Ci 13 zasad, które pomogły mi dojść do miejsca, w którym dziś jestem.

Wyznania marketera (2) – “tu nie ma lania wody”

Czasem jestem zaskoczony, kto i jak korzysta z moich szkoleń. Chociaż tworzę je głównie z myślą o copywriterach i przedsiębiorcach, to najwięcej korzystają chyba marketerzy, tacy, jak ten:

Wyznania marketera – Wojciech Bizub

Copywriting jest językiem marketingu. Wszystko zależy od tego, jak się komunikujesz z potencjalnymi i faktycznymi klientami. Czy Sales Shift w tym pomaga? Oczywiście! 

Wyznanie przedsiębiorcy – Paweł Królak

Moim zdaniem każdy przedsiębiorca powinien sam pisać teksty do swoich materiałów marketingowych.  Bo wcale nie trzeba być "copywriterem". Wystarczy być sobą.

Wyznanie copywritera – Bartek Krawczyk

Jeśli zastanawiasz się, jak pisać lepiej, jak więcej sprzedawać i zdobywać nowych klientów, może tu znajdziesz odpowiedź? Może tylko potrzebujesz tylko tej jednej umiejętności?

Zagadka ukrytych pieniędzy

Masz biznesową stronę internetową i chcesz mieć z niej więcej pieniędzy? Chcę Cię dziś namówić do nietolerancji dla nieefektywności. Niektórym się wydaje, że najważniejsze w życiu są pieniądze. Nie...

Jak sobie pisać pieniądze?

Pokażę Ci dzisiaj jaka jest różnica między tymi, co tylko poznają zasady copywritingu, a kimś, kto je rzeczywiście stosuje. I wygrywa tę grę, podczas gdy reszta się tylko przygląda. Bo pamiętasz? Wygrywa... niewielu.

Sposób na dobry, polski copywriting?

Dziś kolejna osoba odkryje przed nami rolę, jaką w jej życiu odgrywa system DYNATEXT. Ewa Dąbrowska, uparta dziewczyna, dla mnie pro w każdym calu. I co ciekawego nam powie?

“Chciałem skrócić czas pisania ofert”

Dziś kolejny zdalny wywiad z copywriterem, który na co dzień korzysta z systemu DYNATEXT. Tym razem to Bartek Krawczyk. Zobacz, w czym pomoże Ci jego opinia.