Sprzedawca

Kategoria Wszystko, co pomaga więcej sprzedawać bezpośrednio Liczba artykułów: 11

Jak zwiększyć sprzedaż? 65 technik copywritera

Jak zwiększyć sprzedaż? 65 technik copywritera

Ten blog o copywritingu powstał po to, by pomóc Ci zwiększyć sprzedaż. A to jeden artykuł, który pokaże Ci, jak zwiększyć sprzedaż, dzięki konkretnym technikom copywriterskim!

Dziwne reklamy, które zwiększają sprzedaż

Zignoruj hieny i zwiększaj sprzedaż

Skuteczna reklama musi być robiona wbrew zdrowemu rozsądkowi. Powtórzyć? To przeczytaj to zdanie jeszcze raz, proszę. Ciężko to zaakceptować, co?

Poznasz lepszy sposób na sprzedaż

3 stopień zasilania sprzedaży słowami

Sprzedawanie jest banalnie proste. Bierzesz klienta, który czegoś potrzebuje, produkt, które tę potrzebę zaspokaja oraz okazyjną cenę i po wszystkim.

Copywriting dopasowany do Dynamiki Klienta

Copywriting dopasowany do Dynamiki Klienta

Jak wykorzystać copywriting, by przebiegle skusić odwiedzającego stronę do zakupu? Jak lodowato zimnego gbura zamienić na gorącego wyznawcę Twojej firmy?

Złota zasada zwiększania sprzedaży

Lepsza sprzedaż dzięki depresji

Mocna perswazja w sprzedaży internetowej często bardziej szkodzi, niż pomaga. Copywriting pozwala wykorzystać naturalne pragnienia klienta.

Podła manipulacja?

Pozwolę sobie zacytować fragment maila, jakiego otrzymałem po publikacji ostatniego wydania newslettera: "Jeśli zaś chodzi o meritum Twoich zaleceń, to porada "ze złodziejem" jest klasyczną manipulacją.

Jak pisać o cenie produktu?

Każdy, kto czyta Twoją ofertę, prędzej czy później (raczej prędzej) zada sobie proste pytanie: A ile to kosztuje? Od odpowiedzi na to pytanie, zależy los Twojej sprzedaży. Ty o tym decydujesz.