Od 12 lat zwiększam sprzedaż,
używając tych 3 słów w sprzedaży

Ponad

Napisanych tekstów

Więcej niż

Klientów

Darek Puzyrkeiwicz

Odkryłem prosty sposób na napisanie słów, po których rośnie sprzedaż. I jeśli jest jakaś prosta i skuteczna metoda sprzedaży - to właśnie dzieki tym słowom.

Najlepsze jest to, że każdy może pisać takie słowa. Ja jestem technikiem informatykiem, na maturze z polskiego miałem trzy minus i ciągle robię błędy w tekstach - a jednak mi za to płacą!

Podstawy mojej metody zawarłem w 16-stronicowym poradniku z ćwiczeniami i prostym sposobem pisania.

Chcę to >>

Czy znasz te 3 najważniejsze słowa
jakie klient chce zobaczyć,
by Cię poznał, polubił i Ci uwierzył?

Na 16 stronach tego poradnika PDF daję Ci odpowiedź na najważniejsze pytanie: "Czego natychmiast potrzebuje klient, by Cię w tej chwili poznać, pilubić i jeszcze Ci uwierzyć?"

Chodzi o słowa:

- które usuną podstawową barierę zakupu

- po których klient od razu pozna, że masz, to, czego on naprawdę szuka

- po których klient zobaczy w Tobie przyjaciela, zamiast wroga - szybciej Ci uwierzy

Oto "GRA WSTĘPNA SŁÓW":

  • GWS strna 1
  • GWS strna 2
  • GWS strna 3
Darek Puzyrkiewicz
Darek Puzyrkiewicz

Specjalista od tekstów, które sprzedają. W branży copywritingu od 2006 roku. Pisał i szkolił dla takich firm, jak Mrcedes-Benz Vans, Home.pl, Netia, Tauron i wielu innych.

Publikuje teksty, które uczą, jak samodzielnie pisać skuteczne oferty sprzedażowe i niebanalne mailingi promocyjne. Prowadzi też praktyczne szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia tekstów sprzedażowych, a od czasu do czasu udziela się na tematycznych konferencjach. Autor książek „Błyskawiczny e-mail marketing” i bestsellera „Biblia Copywritingu”, współautor nowej „Biblii e-Biznesu”.

Na jaki jaki adres wysłać poradnik
"Gra wstępna słów"?

Administratorem danych osobowych jest DYNANET.PL Dariusz Puzyrkiewicz, ul. Słowiańska 3, 82-500 Kwidzyn, NIP: 5811452224. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonych usług dane mogą być udostępniane następującym odbiorcom: pracownikom DYNANET.PL Dariusz Puzyrkiewicz oraz usługodawcy systemu mailingowego. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane aż do momentu zakończenia świadczenia usługi Newsletter, bądź też do momentu wypisania się z Newslettera. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.