W środku: jedno zdanie, które poruszyło miliony.
Poznaj schemat tekstu sprzedażowego, który pomoże Ci nagle rozwinąć biznes

Okazje zakupowe to marzenie każdego klienta. Prawie każdy leci na obniżkę cenową…

Większość sprzedających zna tylko dwa mechanizmy tworzenia okazji zakupowych: promocja cenowa i ograniczenie dostępności produktu. Jest jednak inny sposób tworzenia okazji dla klienta. Nie musisz już więcej obniżać ceny, a i tak sprzedasz więcej, niż bez korzystania z tego mechanizmu.

Konkurencja zawsze będzie próbowała sprzedać taniej. Jeśli nie chcesz podejmować walki ceną, musisz to zrobić w nowy sposób - wykorzystując mechanizm okazji, ale bez obniżki cenowej.

Nauczę Cię demonstracji korzyści - dodawania do produktu takiego kontekstu i wartości, że klient pod wpływem Twoich słów sam będzie chciał kupić to, co sprzedajesz. Sprawdź to.

Działa w każdej branży. Z produktami fizycznymi, elektronicznymi i wszystkimi usługami.

Co cennego znajdziesz w tych 8 skondensowanych lekcjach?:

Lekcja 1: czego Cię nauczę?

Czego Cię nauczę?

Wprowadzenie do kursu Siła Okazji. Wyjaśniam, po co nam w ogóle nowy kurs? Czym jest i jak działa Pryzmat Pożądanie oraz na czym polega metoda "dodawania"?

(Długość filmu: 06:24)

Lekcja 2: Wiedz, że coś się dzieje

Wiedz, że coś się dzieje

Pokażę Ci jak sprawić, by klient w zakupie dostrzegł swoją wielką szansę. Osiągniesz to dodając specyficzny kontekst do produktu - masz aż 4 możliwości. A żeby Ci uwierzył, zaczniesz korzystać ze społecznego dowodu medialnego.

(Długość filmu: 09:50)

Lekcja 3: Podwajanie

Podwajanie

Zobaczysz biznesowe zastosowanie pewnego niezwykłego eksprymentu społecznego. Dzięki temu poznasz jedyny sensowny sposób na to, by klient sam się zaczął przekonywać do zakupu. Dam Ci 11 mini-formuł na budowanie wartości swojego produktu i obrazowy przykład ich zastosowania.

(Długość filmu: 06:48)

Lekcja 4: Nowy standard

Nowy standard

Najkrótsza lekcja w całym kursie. Ale ta metoda budowania wartości tego, co sprzedajesz jest jedną z najsilniejszych, jakie znam. Jeśli dobrze przedstawisz swój produkt, klient zrozumie, że nie ma odwrotu i musi go mieć...

(Długość filmu: 03:05)

Lekcja 5: Wsparcie okazji

Wsparcie okazji

Za każdym razem, gdy piszesz o okazji, w klientach budzi się Sceptyk. By go pokonać musisz naprawdę się postarać, bo on od Ciebie niczego nie kupi. Dlatego pokazuję aż 4 metody na pokonanie Sceptyka w kliencie. Z przykładami.

(Długość filmu: 07:13)

Lekcja 6: Winter is coming

Winter is coming

Na 4 slajdach wyjaśniam jedną z najpotężniejszych zasad masowej perswazji, której ostatecznym skutkiem była II Wojna Światowa. Jedno zdanie jest w stanie poruszyć tłumy. Chcesz je poznać i używać w swojej sprzedaży? Oto, jak to robić dobrze i skutecznie.

(Długość filmu: 05:00)

Lekcja 7: Dlaczego ja?

Dlaczego ja?

Brakujący element wielu sprzedaży. Gdy już przekonasz klienta, że potrzebuje Twojego produktu, on zaczyna się zastanawiać, od kogo go kupić - to, że Ty mu to proponujesz nie wystarczy. Dlatego pokażę Ci 4 nietypowe metody wskazania na siebie, jako jedynego sensownego sprzedawcę - bez przechwalania się i mówienia źle o konkurencji.

(Długość filmu: 09:25)

Lekcja 8: Co masz do stracenia

Co masz do stracenia

Na koniec wyjaśnię Ci, co napisać, by utrudnić klientowi odkłdadanie decyzji o zakupie. Wiesz, prawie każdy mówi: jestem zainteresowany, ale kupię za 3 miesiące... Czas skończyć z tą wymówką i pomóc klientowi zrozumieć, dlaczego nie wwarto tego odkładać.

(Długość filmu: 09:23)

BONUS z NSC: jak redagować teksty?

BONUS z NSC: Jak redagować teksty?

Napakowna poradami lekcja 29 z Nowej Szkoły Copywritingu. Otrzymasz wszystkie najważniejsze zasady redahowania tekstu tak, by klient nie zrezygnował z czytania, tylko chciał pochłonąć tekst w całości.

(Długość filmu: 28:17)

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI

Od godziny 22:00 ceny rosną - chcesz kupić taniej, to zrób to teraz

Siła Okazji VIP
Pełne wsparcie po szkoleniu
799
 • 8 nagrań video
 • 8 nagrań audio (mp3) do ściągnięcia
 • Transkrypcja nagrań w panelu
 • Action Shift w PDF
 • BONUS: Nagranie z NSC "Jak redagować teksty"
 • Ocena 3 tekstów stworzonych po kursie
 • 60 minut konsultacji na Skype
Siła Okazji ECO
Wersja ekonomiczna
197 zł
 • 8 nagrań video
 • 8 nagrań audio (mp3) do ściągnięcia
 • Transkrypcja nagrań w panelu
 • Action Shift w PDF
 • BONUS: Nagranie z NSC "Jak redagować teksty"

Uwaga: nie ma żadnych zwrotów! Ten typ produktu jest wyłączony z ustawowego prawa do rezygnacji w ciągu 14 dni.Słowny Sprzedawca

KLKIKNIJ i zobacz, co dostaniesz, gdy kupisz Słownego Sprzedawacę >>