Chcesz dziś zacząć pisać tak, by od jutra więcej klientów płaciło Ci więcej?

Tylko tu natychmiastowy dostęp do wszystkich kursów Darka.

Natychmiastowe efekty po zastosowaniu każdej lekcji, bo dostajesz konkretne wskazówki, jak więcej sprzedawać.

Natychmiast znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz w tej chwilii, by trafić do klienta.

Koniec czekania - wszystko na raz:

Nowa Szkoła Copywritingu

Cała Nowa Szkoła Copywritingu

40 konkretnych nagrań, które uczą sprzedaży, od zera, do.... tu wpisz sobie dowolną sumę, bo jest skalowalny system zwiększania sprzedaży.

Do tej pory udostępniałem jedno nagranie na tydzień w ustalonej przeze mnie kolejności. Teraz masz wszystkie od razu i Ty decydujesz, co w tej chwili jest Ci najbardziej potrzebne.

Szczegóły oferty >>

Sales Shift

Sales Shift

12 nagrań legendarnych webinarów, za które uczestnicy płacili po 297 zł.

Kompletny system sprzedaży w Internecie, podzielony na kroki. Omawiam w nim po kolei budowanie stron, e-maili, listy, reklam i wywierania wpływu słowem.

Copy Majster Mind

Copy Majster Mind

Copywriting na żywo: 11 nagrań płatnych webinarów, gdzie omawiam najskuteczniejsze metody przekonywania słowem na przykładach uczestników.

Od tych nagrań zaczęła sie biznesowa przygda kilku osób dziś znanych w Internecie :)

Wykład z Krakowa

Wykład z Krakowa

Nagranie 74-minutowego wykładu dla uczestników III Zjazdu Forum ebiznesy.pl w Krakowie z 2012 roku.

Pokazuję, jak pisać tekst z pomocą 6 prostych pytań. Po tym wykładzie jeden z uczestników powiedział: nareszcie wiem, jak się pisze perswazyjne teksty!

Warsztat na żywo

Nagranie warsztatu dla MBA ASBIRO

Jeden z copywriterów tak mi o tym napisał: "Wiesz, że wahałem się żeby kupić, bo nie wiedziałem, nie czułem, czy ja z tych nagrań wyciągnę coś dla siebie. (...) Powrót do podstaw, o którym mi pisałeś, który w tych nagraniach był, poukładał mi w głowie na nowo, bo teraz potrzebowałem jednak detoksu od "nowości". No i najlepsze jest "punktowanie" uczestników i ich tekstów. Ale to zawsze była największa wartość twoich szkoleń. Powtórzę się, ale ten powrót do podstaw jest mega ważny, bo jak tam zepsujesz, to dalej masz pozamiatane." --Bartek Krawczyk

Siła Wyrazu

Siła Wyrazu

W 75 minut nauczę Cię świadomego używania słów, które budzą ciekawość, zainteresowanie i sprzedaż.

Możesz zacząć od zera, a już pierwsze Twoje teksty zaczną sprawiać różnicę między tym, co było kiedyś, a co będzie w przyszłości.

Szczegóły oferty >>

Siła Perswazji

Siła Perswazji

Pierwsza część copywriterskiego Matriksa.

Wystarczą 2 godziny by opanować pięcioelementowy schemat komunikacji perswazyjnej, z którego będziesz korzystać przez całe życie i w różnych sytuacjach.

Szczegóły oferty >>

Siła Sprzedaszy

Siła Sprzedaszy

Druga część copywriterskiego Matriksa.

Znajdziesz zaskakującą odpowiedź na pytanie: co dać klientowi, by sam chciał kupić od Ciebie? Krok, po kroku poznajesz kolejne elementy sprzedaszy, którego kulminacją jest ciche westchnienie klienta: "TO JEST TO..."

Szczegóły oferty >>

Siła E-maili

Siła E-maili

Poznasz sekwencję 5 e-maili, które prowadzą do dużej liczby zamówień.

Tu nauczysz się, że zamówienie klienta to nie przypadek ani szczęście, lecz efekt prostego procesu, gdzie klient coraz lepiej zaczyna rozumieć: co dla niego robi Twój produkt i dlaczego musi go mieć. TERAZ.

Szczegóły oferty >>

Siła Wartości

Siła Wartości

Ten 90-minutowy kurs przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia zdań o silnej wartości. Dzięki nietypowej metodzie prezentacji odblokuję Twoją umiejętność pisania. Zamiast suchej teorii zobaczysz żywe obrazy, które odwołują się do Twoich codziennych doświadczeń. To pobudzi Twoją wyobraźnię i emocje. A one obudzą właściwe słowa. Ty je tylko spiszesz.

Pokażę Ci, jak tworzyć zdania, które niosą taką wartość, że klient chce kupić to, oczym mu piszesz.

Szczegóły oferty >>

BuyerFull

BuyerFull

Ten kurs przygotuje Cię na najbliższą przyszość. Rośnie znaczenie "techniki" w marketingu - tak zwana Sztuczna Inteligencja zaczyna coraz więcej sprzedawać, a to dopiero początek. Musisz nauczyć się nie tylko dopasować komunikację do tych nowych realiów, ale też, jak przebić się na rynku zdominowanym przez nowe technologie.

Musisz nauczyć się sprzedawać, zanim klient o tym pomyśli...

Szczegóły oferty >>

Siła Okazji

Siła Okazji

Brak zdolności do pisania nie może być przeszkodą w sprzedaży. Pokażę Ci, jak napisać prosty tekst sprzedażowy, którego siłą nie jest wyrafinowany język, lecz tak zwana "okazja".

Nauczę Cię demonstracji korzyści - dodawania do produktu takiego kontekstu i wartości, że klient pod wpływem Twoich słów sam będzie chciał kupić to, co sprzedajesz. Sprawdź to.

Szczegóły oferty >>

Siła Przebicia

Siła Przebicia

Jeśli Twoi klienci mówią, że kupią, ale tego nie robią, to potrzebujesz większej Siły Przebicia. Te szkolenie otworzy przed Tobą nowe drzwi do umysłu klienta. Te, które zazwyczaj są mocno zamknięte, a klamka jest tylko po jego stronie.

Dowiesz się, czego uczy Brudby Harry o copywritingu.

Szczegóły oferty >>

Siła Odpowiedzi

Siła Odpowiedzi

Teraz nawet początkujący sprzedawca może swoją wiadomością przebić ofertę tańszej konkurencji - dzięki temu szablonowi odpowiedzi na zapytanie.

Powiem Ci, jak zbudować każdą odpowiedź z 6 klocków copywriterskich. I chcę Ci pokazać, jak i Ty możesz to zrobić i zwiększać swoją sprzedaż. Zobaczysz, jak długa powinna być taka wiadomość, od czego zacząć, jakie opcje dać klientowi i co konkretnie napisać na koniec, by z każdym słowem Twoje szanse na zamówienie rosły..

Szczegóły oferty >>

12 sił Herkulesa Copywritingu

12 sił Herkulesa copywritingu

12 kursów budujących masę wartości i siłę przekonywania Twoich słów.

Każdy miesiąc buduje jedną z sił. Wkrótce szczegóły.

Szczegóły oferty >>

Piotr Gabor

to wcale nie jest szkoła copywritingu

Dagmara Peters, terapeuta DPS Simply

Darek, pytasz, jak się sprawdza, to czego uczysz i jakie mam efekty. Najpierw chcę Ci powiedzieć, że to wcale nie jest szkoła copywritingu. To jest szkoła biznesu, rozwoju osobistego, a dopiero potem gdzieś dalej copywriting.

Jestem w szoku. Nie spodziewałam się takiej ilości wiedzy. Jeszcze nigdy żaden kurs online nie spełnił moich oczekiwań, a każda Twoja lekcja za każdym razem je przerasta. Bardzo Ci za to dziękuję. Nie piszę jeszcze fantastycznych tekstów, daleko mi do nich, ale za każdym razem, kiedy piszę mam przed oczami notatki i wdrażam wszystko powoli. Najlepsze, co usłyszałam do tej pory od kogoś, kto przeczytał mój tekst na stronie i skontaktował się ze mną, było „To o mnie”.

Poza tym bardzo podobają mi się te lekcje. Są proste, konkretne, bez cudów wianków, a Ty mówisz normalnie jak kaznodzieja :) wierzę każde Twoje słowo. Dzięki!

Od teraz masz wszystko, czego potrzebujesz

Każdy kurs dostajesz aż w 3 formach: video, audio (mp3) i tekst - transkrypcję.

Słowny Sprzedawca VIP
Raz płacisz - masz wszystko na zawsze
5000
 • Nowa Szkoła Copywritingu
 • Sales Shift
 • Nagranie warsztatu dla MBA ASBIRO
 • Wykład z Krakowa
 • Copy Majster Mind
 • Siła Wyrazu
 • Siła Perswazji
 • Siła Sprzedaszy
 • Siła E-maili
 • Siła Wartości
 • BuyerFull
 • Siła Okazji
 • Siła Przebicia
 • Siła Odpowiedzi
 • 12 Sił Herkulesa
 • Wszystkie przyszłe kursy i produkty
 • 3 teksty na miesiąc do oceny
 • Jedna 60 minutowa konsultacja miesięcznie (w ciągu 12 miesięcy od zakupu)
Słowny Sprzedawca ECO
Dostęp do NSC na rok
2500 zł
 • Nowa Szkoła Copywritingu
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

Uwaga: nie ma żadnych zwrotów! Ten typ produktu jest wyłączony z ustawowego prawa do rezygnacji w ciągu 14 dni.