Lepszy copywriter:

Moc nowych wyrażeń

Jesteś freelancerem?

Na pewno umiesz pisać. Ale czy umiesz drogo sprzedać swoje usługi? I pisać tak, by przynosiło to imponujące efekty klientom, i zajmowało Ci coraz mniej czasu?

Pracujesz na etacie?

Koniec z pustką w głowie i brakiem pomysłów wtedy, gdy tekst musi powstać "na już".
Kursy odporne na pustkę w Twojej głowie

Pisz na całość!

Możesz pisać bez końca i na tym więcej zarabiać. Możesz pisać szybciej i więcej zarabiać. Możesz pisać coraz lepsze teksty marketingowe, nie wymyślając ani słowa (Patrz: 3 Kapelusze Puzyrkiewicza) i… na tym zarabiać. Jednym słowem: wszystko jest możliwe. Oto najbardziej zaawansowane i inspirujące kursy copywriterskie:

Siła Wyrazu
Podstawowy kurs pisania tekstów, które zaciekawią oraz zainteresują klientów i mogą ich doprowadzić do zamówienia. Od tego wszystko się zaczyna.
Zobacz więcej
3 Kapelusze Puzyrkiewicza
Przestań marnować czas na wymyślanie słów. Naucz się tworzyć skuteczne teksty sprzedażowe z tego, co masz przed sobą!
Zobacz więcej
6 stopni sprzedaży
Nauka pisania bardzo skutecznych tekstów sprzedażowych z wykorzystaniem 6 podstawowych pytań klientów.
Zobacz więcej
NIDAS Marketingowy
Jeden z najskuteczniejszych szablonów tekstu do oferty sprzedażowej. Opiera się na czterech najlepszych powodach do zakupu w jednym tekście.
Zobacz więcej
Siła Strony
Jak tworzyć skuteczne teksty na strony internetowe od A do Zamówienia! Dam Ci kompletny zestaw narzędzi do ich tworzenia, zamiast samej wiedzy.
Zobacz więcej
Siła e-maili
Zamówienie to nie przypadek ani szczęście, lecz efekt prostego procesu. Pokażę Ci go na przykładzie konsekwentnej sekwencji 5 e-mali.
Zobacz więcej
Siła Perswazji
Chcesz od jutra pisać po ludzku z większą Siłą Perswazji? Wystarczą 2 godziny by opanować ten schemat komunikacji perswazyjnej, a korzystać z tego będziesz przez całe życie.
Zobacz więcej
Siła Odpowiedzi
Teraz nawet początkujący sprzedawca może swoją wiadomością przebić ofertę tańszej konkurencji... dzięki temu sprawdzonemu szablonowi odpowiedzi na zapytanie.
Zobacz więcej
Short Message Selling
Przeprowadzę Cię przez procedurę tworzenia USP, sloganu, tagline i nazwy dla firmy lub produktu. Będzie to prawo-półkulowe pisanie. Ten kurs w pełni uwolni śpiącą w Tobie kreatywność.
Zobacz więcej
Siła Wartości
Zobaczysz cały proces tworzenia zdań o silnej wartości. A dzięki nietypowej metodzie prezentacji odblokuję Twoją umiejętność pisania. Zrozumiesz, jak naprawdę dawać "wartość" klientom.
Zobacz więcej
Pieniądze albo zycie!
Pokażę Ci mój schemat komunikacji z klientami, dzięki któremu płacą mi za usługi kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy więcej, niż innym osobom z branży .
Zobacz więcej
Cud Marketingowy
Prosty plan działań marketingowych dla ambitnych firm i osób, czyli jak nieznana osoba może się nagle wybić w każdej branży, a znana mocno powiększyć swój zasięg wpływów i liczbę klientów?
Zobacz więcej
ByuerFull
Nie czekaj na klienta. Pozytywnie go zaskocz swoją ofertą. Personalizuj, Przewiduj i Proaktywnie sprzedawaj więcej, niż ktokolwiek inny - zanim klient o tym pomyśli.
Zobacz więcej
Siła Sprzedaszy
Zaskakujące odpowiedzi na pytanie: co dać klientowi, by sam chciał kupić od Ciebie? Krok, po kroku poznajesz kolejne elementy sprzedaszy, by na koniec klient krzyknął: "TO JEST TO..."
Zobacz więcej
Siła Przebicia
Używaj tych 6 wzorców pisania, zamiast nieskutecznego wzbijania klientowi do głowy "korzyści". A wtedy wystarczy nawet proste "KUP TERAZ", by przeszedł do zamówienia.
Zobacz więcej
Nowa Szkoła Copywritingu
Nauczę Cię korzystania z kontekstowej metody marketingu konwersacyjnego (3K). Dzięki niej nie musisz niczego wymyślać - możesz od razu trafiać w najgłębsze potrzeby klientów.
Zobacz więcej
Social Media Hero
Zestaw 12 kursów budujących masę wartości i siłę przekonywania Twoich słów. Sprawdzają się jako schematy postów, które angażują klientów i prowadzą ich do zakupu!
Zobacz więcej
Słowo Fortuny
Jak doprowadzić klienta do "Strefy Zakupów" - miejsca, w którym często wystarczy napisać "kliknij i zamów", a klient kupuje i płaci tak szybko, jak to możliwe?
Zobacz więcej
Chcesz stać się lepszym copywriterem?

3 stopnie rozwoju:

Każdy kolejny kurs to ćwiczenie. Poprawia siłę, elastyczność i dynamikę Twoich tekstów. Ćwicz w swoim tempie i zobacz, co się stanie, gdy opanujesz wszystko. Prawdopodobnie nic nie przebije Twoich słów. To jednak zależy od Ciebie. 

Zielony pas copywritingu

997
 • Siła Wyrazu
 • 3 Kapelusze Puzyrkiewicza
 • 6 Stopni Sprzedaży
 • NIDAS marketingowy
 • Siła Strony
 • Siła E-maili

Brązowy pas copywritingu

1397
 • Siła Perswazji
 • Siła Odpowiedzi
 • Short Message Selling
 • Siła Wartości
 • Pieniądze albo życie
 • Cud Marketingowy
 • BuyerFull
 • Siła Sprzedaszy
 • Siła Przebicia

Czarny pas copywritingu

3997
 • Nowa Szkoła Copywritingu
 • Social Media Hero
 • Słowo Fortuny