Program rozwoju umiejętności

Spójne metody pisania.

Nowe schematy komunikacji

Jak silniej trafiać słowami.

Jak zarabiać więcej?

Następne zlecenie może dać Ci dwa razy więcej pieniędzy niż ostatnie. Chcesz zobaczyć, jak?
Chcesz pisać lepsze teksty?

Rozwijamy się:

Poniżej lista kursów online dla tych, którzy chcą się rozwijać. Jeśli chcesz czegoś więcej, niż już masz, to masz przed sobą gotowe narzędzia. Polecam Nową Szkołę Copywritingu, bo tam nauczysz się jak pisać spójnie i sprzedażowo w różnych obszarach.

Nowa Szkoła Copywritingu
Nauczę Cię korzystania z kontekstowej metody marketingu konwersacyjnego (3K). Dzięki niej nie musisz niczego wymyślać - możesz od razu trafiać w najgłębsze potrzeby klientów.
Zobacz więcej
Siła Perswazji
Chcesz od jutra pisać po ludzku z większą Siłą Perswazji? Wystarczą 2 godziny by opanować ten schemat komunikacji perswazyjnej, a korzystać z tego będziesz przez całe życie.
Zobacz więcej
Siła Sprzedaszy
Jak doprowadzić klienta do zakupu - bez walki z obiekcjami i napuszonych tekstów? Dowiesz się jak przestać tracić klientów, którzy wchodzą na Twoje strony i nie kupują.
Zobacz więcej
Pieniądze albo życie!
Pokażę Ci mój schemat komunikacji z klientami, dzięki któremu płacą mi za usługi kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy więcej, niż innym osobom z branży .
Zobacz więcej
Siła okazji
Chcesz mieć dwa razy większą sprzedaż? Kiedyś wystarczyło przekreślić cenę wyjściową i dać niższą. Ale te czasy powoli mijają i trzeba im po prostu dać większą wartość.
Zobacz więcej
Siła przebicia
Używaj tych 6 wzorców pisania, zamiast nieskutecznego wzbijania klientowi do głowy "korzyści".A wtedy wystarczy nawet proste "KUP TERAZ", by przeszedł do zamówienia.
Zobacz więcej
LinkedIn Leads
Kompletny plan zdobywania osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami za pomocą sekwencji postów i prywatnych rozmów.
Zobacz więcej
Cud marketingowy
Prosty plan działań marketingowych dla ambitnych firm i osób - jak nagle wybić się w każdej branży, nawet bez znajomości?
Zobacz więcej
Siła wartości
Zobaczysz cały proces tworzenia zdań o silnej wartości. A dzięki nietypowej metodzie prezentacji odblokuję Twoją umiejętność pisania.
Zobacz więcej
NIDAS Marketingowy
Cztery najbardziej ekscytujące powody zakupu produktu w jednej ofercie. Co zrobić, gdy musisz znaleźć słowa, od których zależy duża sprzedaż - TERAZ, a nie później.
Zobacz więcej
BuyerFull
Nie czekaj na klienta. Pozytywnie go zaskocz swoją ofertą. Personalizuj, Przewiduj i Proaktywnie sprzedawaj więcej, niż ktokolwiek inny - zanim klient o tym pomyśli.
Zobacz więcej
Siła odpowiedzi
Teraz nawet początkujący sprzedawca może swoją wiadomością przebić ofertę tańszej konkurencji... dzięki temu sprawdzonemu szablonowi odpowiedzi na zapytanie.
Zobacz więcej