Co mogę dla Ciebie zrobić

Lista usług:

Ceny zaczynają się od 350 zł za jeden tekst. Górnej granicy nie ma.

Dlaczego akurat ja mogę Ci pomóc zwiększyć sprzedaż? Może dlatego, że jako jedyny łączę w sobie unikatowe kompetencje: Copywritera, sprzedawcy, trenera biznesowego i… informatyka. Albo że jako chyba jedyna osoba w tej branży wiem, jak to jest stanąć przed klientem i mówić tak, by chciał kupić.

1. Odpowiada na pytanie: czy da się poprawić stronę i jak by to mogło wyglądać? 2. Pomaga podjąć decyzję o współpracy – w trakcie spotkania na żywo pokazuję, co o jak bym zmienił/napisał/poprawił i jako zleceniodawca jesteś w stanie ocenić, czy to jest to, czego potrzebujesz i szukasz.
Zobacz więcej >>
Dziś wszystko jest “contentem”. Ale nie wszystko sprzedaje. Nie potrzebujesz kolejnej infografiki czy posta na blog, tylko treści, prowadzące do sprzedaży, prawda?
Zobacz więcej >>
Klient potrzebuje wielu kontaktów, by nabrać do Ciebie przekonania na tyle, by coś zamówić. Jeden e-mail tego nie zrobi. Potrzebujesz całej kampanii. I newsletterów, które nie pozwolą mu o Tobie zapomnieć. Chcesz, żeby je dla Ciebie napisał?
Zobacz więcej >>
Co napisać, by sprzedać więcej? Cały marketing można sprowadzić do jednego – odpowiednich słów, które trafiają do klienta. Reszta, to tylko obsługa napływających zamówień.
Zobacz więcej >>
Skuteczne Landing Pages to klucz do skutecznego marketingu w Internecie. Do nich prowadzą reklamy, newslettery i mailingi promocyjne. Nie psuj sobie kampanii reklamowej, doprowadź szybko klienta do działania.
Zobacz więcej >>
Dwudniowe warsztaty z copywriterem praktykiem na zawsze zmieniają sposób pisania uczestników. Otrzymują gotowe wzorce tekstów i instrukcje ich używania. Po warsztatach będą potrafili na zawołanie tworzyć teksty, według podanych szablonów.
Zobacz więcej >>
Chcesz się nauczyć zdobywać klientów słowami?

Pomogą Ci te kursy:

Poniżej trzy kursy online dostępne od ręki w wersji wideo, audio i tekstowej.  Jeśli chcesz uczyć się (albo pracowników) bez wyjazdów i w swoim tempie, polecam te kursy: 

Cud Marketingowy
Jak nieznana osoba może się nagle wybić w każdej branży, a znana mocno powiększyć swój zasięg wpływów i liczbę klientów?
Zobacz więcej
6 stopni sprzedaży
Nauka pisania bardzo skutecznych tekstów sprzedażowych z wykorzystaniem 6 podstawowych pytań klientów.
Zobacz więcej
3 Kapelusze Puzyrkiewicza
Przestań marnować czas na wymyślanie słów. Naucz się tworzyć skuteczne teksty sprzedażowe z tego, co masz przed sobą!
Zobacz więcej