Co mogę dla Ciebie zrobić

Lista usług:

Ceny zaczynają się od 550 zł za jeden tekst.

Dlaczego akurat ja mogę Ci pomóc zwiększyć sprzedaż? Może dlatego, że jako jedyny łączę w sobie unikatowe kompetencje: Copywritera, sprzedawcy, trenera biznesowego i… informatyka. Albo że jako chyba jedyna osoba w tej branży wiem, jak to jest stanąć przed klientem i mówić tak, by chciał kupić.

Audyt copywriterski
Odpowiada na pytanie: czy da się poprawić stronę i jak by to mogło wyglądać? Może też pomóc w podjęciu decyzji o współpracy ze mną - widzisz co bym poprawił lub zmienił.
Zobacz więcej
Content Marketing
Dziś wszystko jest “contentem”. Ale nie wszystko sprzedaje. Nie potrzebujesz kolejnej infografiki czy posta na blog, tylko treści, prowadzące do sprzedaży, prawda?
Zobacz więcej
Teksty sprzedające
Co napisać, by sprzedać więcej i jednocześnie nie zrazić czytelnika do zakupu? Cały marketing można sprowadzić do odpowiednich słów, które trafiają do klienta.
Zobacz więcej
E-mail Marketing
Klient potrzebuje wielu kontaktów, by nabrać do Ciebie przekonania na tyle, by coś zamówić. Jeden e-mail tego nie zrobi. Potrzebujesz całej kampanii. I newsletterów, które nie pozwolą mu o Tobie zapomnieć. Chcesz, żeby je dla Ciebie napisał?
Zobacz więcej
Teksty na Landing Pages
Skuteczne Landing Pages to klucz do skutecznego marketingu w Internecie. Do nich prowadzą reklamy, newslettery i mailingi promocyjne. Nie psuj sobie kampanii reklamowej, doprowadź szybko klienta do działania.
Zobacz więcej
Szkolenia z copywritingu
Dwudniowe warsztaty z copywriterem praktykiem na zawsze zmieniają sposób pisania uczestników. Po warsztatach będą potrafili na zawołanie tworzyć teksty, według podanych wzorców pisania i szablonów.
Zobacz więcej