Początek oferty – Zagadka

Oto pierwszy akapit autentycznej oferty, którą dostałem do poprawienia. Kto odgadnie czego dotyczy tekst ma u mnie gratis pomoc przy stworzeniu dowolnej oferty.

Dziś w świecie konkurencji wolnorynkowej i walki o zdobycie nowej i utrzymanie stałej klienteli, dzięki którym Twoje miejsce ciągle się rozwija i przynosi pożądane dochody. Istotnym czynnikiem jest stałe podnoszenie oferowanych przez Ciebie standardów, które spełniają wymogi Twoich klientów i sprawiają, że powracają do Ciebie oraz polecają Cię swoim znajomym, jako solidnego przedsiębiorcę, który dba o ich potrzeby, stale zwiększając i urozmaicając ofertę skierowaną na ich oczekiwania.

Kłopot z tego typu początkiem oferty polega na tym, że czytelnik nie ma pojęcia o co chodzi i najczęściej odpuszcza sobie dalsze czytanie. Nie wiadomo kto i co oferuje, że nie wspomnę o korzyściach.

A jak rozpoczynają się najlepsze znane Ci oferty? Zrobimy TOP 10?

Darek Puzyrkiewicz
Nazywam się Darek Puzyrkiewicz i jestem Copywriterem. Chętnie opowiem Ci więcej o copywritingu. Chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż (nie tylko w Internecie!)? Zacznij czytać mój nietypowy newsletter, a dowiesz się dużo więcej, niż z oficjalnych artykułów >>> KLIKNIJ TU i dołącz do nas >>>
Podobne artykuły
komentarze 32

Napisz swój komentarz

Wpisz treść komentarza:

Twoje imię*
Strona internetowa