Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, to w czwartek wszyscy moi subskrybenci dostaną coś bardzo wyjątkowego. Jeśli jeszcze nie jesteś czytelnikiem (ani czytelniczką) mojego newslettera Dynanews, a chcesz mieć TO coś, o czym poniżej, to zrób to zapisz się od razu, bo drugi raz takiej okazji nie będzie.

Oto opinia Mirka Skwarka, któremu udostępniłem do recenzji moje najnowsze dzieło…

Jak Darek uwolnił mnie od wietnamskiej tortury z okresu II wojny światowej?

Słuchaj to, co wydarzyło się między mną a Darkiem jest niesamowite. Obaj jesteśmy Copywriterami, obaj piszemy na zlecenia, wiedzieliśmy o sobie, ale nigdy się nie spotkaliśmy. Wreszcie, przy okazji premiery jego książki „Błyskawiczny e-mail marketing” wymieniliśmy się krótkimi e-mailami i po kilku minutach napisałem do Darka…

Chcę to od Ciebie kupić!

Masz prawdopodobnie świadomość, że trudno sprzedać coś copywriterowi. Znamy przecież na pamięć te wszystkie sztuczki i tricki, a umysł klienta to dla nas kokpit sterowniczy, z którym robimy co chcemy. Jak myślisz Co może pragnąć kupić jeden copywriter z długoletnim doświadczeniem od drugiego tak samo doświadczonego copywritera?

Zanim wyjawię Ci ten sekret, muszę Ci coś wyznać: ostatnio miałem lekki spadek formy, wiem, że może nie powinienem o tym pisać, może nie zapracuje sobie tymi słowami na lawinę nowych zleceń, ale tak było. Wyobraź sobie, piszę praktycznie codziennie kilka tekstów, pracuję nad książkami, robię wpisy na blogu, piszę Malingi i … za każdym razem gdy siadam nad czystą kartka czy edytorem tekstu zadaję sobie pytanie:

Co tu teraz wymyślić?

Czujesz to! Piszę, kończę i znów zaczynam z tym pytaniem. Przypomina to trochę wietnamską torturę z kroplą kapiącą na czoło, pierwsze krople nie są jeszcze męczące, ale kolejne powodują, że coś rozrywa Ci głowę. Gdy zaczynałem pisać czułem się podobnie! Zacząłem zadawać sobie pytanie Czy jest jakiś sposób, żeby pisanie było prostsze? Czy stworzył ktoś gotowy system, program komputerowy, książkę, do której zaglądasz i masz gotowe szablony i pomysły na dziesiątki czy setki sprzedających tekstów. Jeżeli ktoś podsunąłby mi coś takiego dzisiaj, oddałbym mu naprawdę duże pieniądze.

No i stało się.

To o czym pisze istnieje!

Do jasnej cholery stworzył to Polak. Wybacz, ale nie mogę być spokojny gdy o tym mówię. Tak, już się pewnie domyślasz, że to co kupiłem natychmiast od Darka to system o którym mówię. Gotowy szablon ofert handlowych oraz 50 powalających pomysłów jak wypełnić je treścią. Nie wiem, co to oznacza dla Ciebie, dla mnie to więcej czasu dla rodziny, mojej córki, mniej stresu związanego z tym, że nie wiem Co wymyślić o każdej porze dnia, bez względu czy jestem wypoczęty czy padam na rzęsy. To, nie oszukujmy się, także kolejne tysiące na koncie moim i moich klientów.

Darek poprosił mnie o krótką opinię. Niestety Darku jeżeli będziesz dalej robił takie rzeczy w Polsce, nie możesz spodziewać się krótkich opinii. Nie wiem czy copywriterzy, którzy żyją z pisania nie zaczną przeklinać Cię za to, że uczyniłeś sztukę pisania dostępną od zaraz, dla każdej bezwzględnie osoby.

A teraz informacja dla Ciebie. Jeżeli chcesz być miernym copywriterem, pisać w stresie martwiąc się o pomysły i masz ochotę kiepsko zarabiać zignoruj to co przygotował Darek, w każdym innym przypadku, po prostu chwytaj okazję dopóki Darek się nie rozmyśli i nie podniesie ceny, co na marginesie gorąco mu doradzam. Dzięki Darku!

Mirosław Skwarek

Ekspert perswazji, trener NLP, copywriter