Lepszy marketer:

One ułatwiają (s)kupienie

Piszesz teksty dla swojej marki?

Nikt nie napisze ich lepiej, bo Ty masz największą wiedzę na temat swojego biznesie i determinację.

Jesteś marketerem?

Copywriting to język marketingu. Opanuj go lepiej, a osiągniesz znacznie lepsze rezultaty.

Pracujesz na etacie?

Lepsze opanowanie copywritingu przyspieszy Twoją pracę i zwiększy wartość dla pracodawcy.
Nawet skomplikowana kampania staje się prostsza

Przyspieszają tempo. Zakupu.

Wiem, że Twoim celem nie jest mistrzostwo pisania tylko osiąganie mistrzowskich efektów w sprzedaży. Nie zrobię z Ciebie pisarza. Skupimy się tylko na tworzeniu treści, prowadzących klientów do zakupów. Każdy kolejny kurs da Ci nowe pomysły, jak jeszcze lepiej sprzedawać produkt lub usługę. UWAGA: kolejność kursów jest nieprzypadkowa: ustaliłem ją dla marketerów.

Siła Wyrazu
Podstawowy kurs pisania tekstów, które zaciekawią oraz zainteresują klientów i mogą ich doprowadzić do zamówienia. Od tego wszystko się zaczyna.
Zobacz więcej
3 Kapelusze Puzyrkiewicza
Przestań marnować czas na wymyślanie słów. Naucz się tworzyć skuteczne teksty sprzedażowe z tego, co masz przed sobą!
Zobacz więcej
Kurs copywritingu 6 Stopni Sprzedaży
6 stopni sprzedaży
Nauka pisania bardzo skutecznych tekstów sprzedażowych z wykorzystaniem 6 podstawowych pytań klientów.
Zobacz więcej
NIDAS Marketingowy
Jeden z najskuteczniejszych szablonów tekstu do oferty sprzedażowej. Opiera się na czterech najlepszych powodach do zakupu w jednym tekście.
Zobacz więcej
Siła Strony
Jak tworzyć skuteczne teksty na strony internetowe od A do Zamówienia! Dam Ci kompletny zestaw narzędzi do ich tworzenia, zamiast samej wiedzy.
Zobacz więcej
Siła e-maili
Zamówienie to nie przypadek ani szczęście, lecz efekt prostego procesu. Pokażę Ci go na przykładzie konsekwentnej sekwencji 5 e-mali.
Zobacz więcej
Siła Perswazji
Chcesz od jutra pisać po ludzku z większą Siłą Perswazji? Wystarczą 2 godziny by opanować ten schemat komunikacji perswazyjnej, a korzystać z tego będziesz przez całe życie.
Zobacz więcej
Siła Odpowiedzi
Teraz nawet początkujący sprzedawca może swoją wiadomością przebić ofertę tańszej konkurencji... dzięki temu sprawdzonemu szablonowi odpowiedzi na zapytanie.
Zobacz więcej
Siła Wartości
Zobaczysz cały proces tworzenia zdań o silnej wartości. A dzięki nietypowej metodzie prezentacji odblokuję Twoją umiejętność pisania. Zrozumiesz, jak naprawdę dawać "wartość" klientom.
Zobacz więcej
BuyerFull
Nie czekaj na klienta. Zaskocz go swoją ofertą. Personalizuj, Przewiduj i Proaktywnie sprzedawaj więcej, niż ktokolwiek inny.
Zobacz więcej
Kurs Cud Marketingowy
Cud Marketingowy
Prosty plan działań marketingowych dla ambitnych firm i osób - jak nagle wybić się w każdej branży, nawet bez znajomości?
Zobacz więcej
Siła Sprzedaszy
Jak doprowadzić klienta do zakupu - bez walki z obiekcjami i napuszonych tekstów? Przestaniesz tracić klientów, którzy wchodzą na strony i nie kupują.
Zobacz więcej
Siła Okazji
Używaj tych 6 wzorców pisania, zamiast nieskutecznego wzbijania klientowi do głowy "korzyści". A wtedy wystarczy nawet proste "KUP TERAZ", by przeszedł do zamówienia.
Zobacz więcej
Siła Przebicia
Używaj tych 6 wzorców pisania, zamiast nieskutecznego wzbijania klientowi do głowy "korzyści". A wtedy wystarczy nawet proste "KUP TERAZ", by przeszedł do zamówienia.
Zobacz więcej
LinkedIn Leads
Kompletny plan zdobywania osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami za pomocą sekwencji postów i prywatnych rozmów. Nauczysz się angażować przez zaciekawianie.
Zobacz więcej
Nowa Szkoła Copywritingu
Nauczę Cię korzystania z kontekstowej metody marketingu konwersacyjnego (3K). Dzięki niej nie musisz niczego wymyślać - możesz od razu trafiać w najgłębsze potrzeby klientów.
Zobacz więcej
Social Media Hero
Zestaw 12 kursów budujących masę wartości i siłę przekonywania Twoich słów. Sprawdzają się jako schematy postów, które angażują klientów i prowadzą ich do zakupu!
Zobacz więcej
Słowo Fortuny
Jak doprowadzić klienta do "Strefy Zakupów" - miejsca, w którym często wystarczy napisać "kliknij i zamów", a klient kupuje i płaci tak szybko, jak to możliwe?
Zobacz więcej
Chcesz stać się lepszym marketerem?

3 stopnie rozwoju:

Każdy kolejny kurs to ćwiczenie. Poprawia siłę, elastyczność i dynamikę Twoich tekstów. Ćwicz w swoim tempie i zobacz, co się stanie, gdy opanujesz wszystko. Prawdopodobnie nic nie przebije Twoich słów. To jednak zależy od Ciebie. 

Zielony pas marketingu

997
 • Siła Wyrazu
 • 3 Kapelusze Puzyrkiewicza
 • 6 Stopni Sprzedaży
 • NIDAS marketingowy
 • Siła Strony
 • Siła E-maili

Brązowy pas marketingu

1397
 • Siła Perswazji
 • Siła Odpowiedzi
 • Siła Wartości
 • BuyerFull
 • Cud Marketingowy
 • Siła Sprzedaszy
 • Siła Okazji
 • Siła Przebicia
 • LinkedIn Leads

Czarny pas marketingu

3997
 • Nowa Szkoła Copywritingu
 • Social Media Hero
 • Słowo Fortuny